+421 915 999 746KONTAKT
0item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Jacuzzi® Parná kabína OMEGA by Pininfarina

Rýchly prehľad

Jacuzzi® je špičkou vo svojom obore. Ostatné spoločnosti od nej zväčša len kopírujú. Aj z tohto dôvodu sa pomenovanie "jacuzzi" používa ako synonymum pre kažné hydromasážne zariadenie bez ohľadu na značku.
Predstavujeme Vám absolútnu špičku našich parných kabín, a to OMEGA nadizajnovanú dizajnérskym štúdiom Pininfarina od Ferrari. Pri zaobstaraní tohto skvostu každá iná kúpeľňa sa Vám bude zdať len ako slabý "odvar". Limitovaná séria.

SKU: Jacuzzi OMEGA 9547

Dostupnosť: Skladom

Bežná cena: 24 000,00 €

Special Price 21 000,00 €

neupresnené.

Detaily

Jacuzzi® sa stala najznámejšou a najpredávanejšou značkou na trhu s kúpeľňovým zariadením. Okrem prvého patentu s vírivou vaňou má Jacuzzi® 250 celosvetových patentov na pokroky v systémoch čerpadiel, technológii prúdenia a dizajne výrobkov. Tento trvalý záväzok k inovatívnemu vývoju produktov zabezpečuje jeho vedúcu pozíciu v priemysle a stanovuje normy na celom svete.

Minimalistický dizajn od jedného z najznámejších dizajnových talianskych štúdií Pininfarina. Parný sprchový box o veľkosti 100 x 120 x 221 cm. Harmonické línie prispôsobené krivkám tela vytvárajú dokonalý požitok zo sprchovania a saunovania. Parný generátor umožňuje získať tie najlepšie výkony parnej sauny spolu s vertikálnymi masážnymi funkciami, ručnou sprchou a pevnou sprchovou hlavicou. Model Jacuzzi Omega je v harmónii s moderným štýlom a má všetky požadované vlastnosti, aby Vám poskytol orginálny zážitok zo sveta wellness ve Vašom domácím prostredí. Jednoducho si doprajte potešenie z exkluzivního zážitku.

Biele alebo čierne prevedenie

Pravo alebo ľavo stranná verzia

Hydromasážne trysky 4
Hlavová sprcha - dážď ano
Sprchová kaskáda ano
Parný generátor
ano
Aromaterapia ano
Crystal Clear Jacuzzi ® ano
Osvetlenie interiéru ano
Displej ano
Ručná sprcha ano
Sedátko (povrchová úprava Teak) ano
Poklop ano
Rozmery 120x100x225cm

Doprava zdarma.

Video produktu: KLIK SEM